• Αντιδράσεις στις δηλώσεις Ανδρουλάκη για Ταμείο Εκσυγχρονισμού
  • ΔΕΥΑΚ: Το 65% του νερού είναι ατιμολόγητο
  • Απολαυστική παράσταση
  • Εκδήλωση για τους εξωπλανήτες στην Κοζάνη
  • Η Egnatia Aviation ..έρχεται στην Κοζάνη
  • Ο Ευρωβουλευτής Νίκος Ανδρουλάκης για το Ταμείο Εκσυγχρονισμού
  • Επίκαιρη ερώτηση Γ. Θεοφύλακτου στη Βουλή
  • Αργύρης Παφίλης “Στα μονοπάτια του καιρού μου” 1
  • Ο Ν. Παούνης στο KOZANI.TV ONLINE
  • Κλειστοί οι παιδικοί σταθμοί Δήμων της ΠΕ Κοζάνης

kozni.tv g2

PAFILIS 11 2016 WB 836x182 ANIM

ACSORIZONTIO

Αποτελέσματα πρωταθλημάτων γρήγορου σκακιού Rapid (15λεπτα) των τμημάτων της Σκακιστικής Ακαδημίας Πτολεμαΐδας

κοζάνη, ειδήσεις, νέα, Πτολεμαΐδα Διεξήχθησαν το Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017 τα πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού Rapid (15λεπτα) των τμημάτων της Σκακιστικής  Ακαδημίας Πτολεμαΐδας,  για την αγωνιστική περίοδο

 2017-2018.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΤΜΗΜΑ B

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7,0
2. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5,0
3. ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 3,0
- ΛΙΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3,0

ΤΜΗΜΑ Γ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΤΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9,0
2. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7,0
- ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΟΣΜΑΣ 7,0
- ΤΑΪΡΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 7,0
- ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 7,0
6. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 6,0
- ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6,0
8. ΚΟΝΤΕΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 5,0

ΤΜΗΜΑ Δ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 9,0
2. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 8,0
3. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7,0
4. ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 4,0

ΤΜΗΜΑ Ε

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 12,0
2. ΛΙΟΥΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 10,0
3. ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8,0
- ΚΟΝΤΕΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 8,0
- ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 8,0
6. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6,0

ΤΜΗΜΑ ΣΤ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6,0
- ΧΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6,0
3. ΚΟΝΤΕΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 4,0
- ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4,0
5. ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2,0
- ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ 2,0

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΠΑΠΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 5,0
- ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5,0
3. ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 4,0
4. ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2,0

ΤΜΗΜΑ ΣΤ

Παράλληλα διεξήχθησαν και τα πρωταθλήματα γρήγορου σκακιού των τμημάτων της Ακαδημίας στην   Τ.Κ.Κομνηνών  με τα εξής αποτελέσματα:

ΤΜΗΜΑ Γ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11,0
2. ΚΩΤΣΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 10,0
3. ΧΑΤΟΥΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 9,0
4. ΧΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7,0
5. ΣΕΡΑΣΗ ΑΝΘΗ 6,0
6. ΣΙΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6,0

Στην σκακιστική Ακαδημία Πτολ/δας λειτουργούν τμήματα αρχαρίων και προχωρημένων. Για πληροφορίες-εγγραφές επικοινωνήστε στο τηλέφωνο των συλλόγων 2463021070 καθημερινά 5:00-9:00μ.μ.

 

Δημοφιλή νέα...

Διαβάστε επίσης...

x

PAFILIS 001