• Δημητριάδης και Αντωνιάδης για τη Novartis
  • Στα 21 εκ. ευρώ τα χρέη στη ΔΕΥΑ Κοζάνης
  • Αντιδράσεις στις δηλώσεις Ανδρουλάκη για Ταμείο Εκσυγχρονισμού
  • ΔΕΥΑΚ: Το 65% του νερού είναι ατιμολόγητο
  • Απολαυστική παράσταση
  • Εκδήλωση για τους εξωπλανήτες στην Κοζάνη
  • Η Egnatia Aviation ..έρχεται στην Κοζάνη
  • Ο Ευρωβουλευτής Νίκος Ανδρουλάκης για το Ταμείο Εκσυγχρονισμού
  • Επίκαιρη ερώτηση Γ. Θεοφύλακτου στη Βουλή
  • Αργύρης Παφίλης “Στα μονοπάτια του καιρού μου” 1

kozni.tv g2

PAFILIS 11 2016 WB 836x182 ANIM

ACSORIZONTIO

Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Τα σημερινά αποτελέσματα του Σαββάτου σε Α' - Β' και Γ' Τοπικό

κοζάνη, ειδήσεις, νέα, Πτολεμαΐδα Με 12 αναμετρήσεις άνοιξε σήμερα Σάββατο η αυλαία των τριών πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.

Ήττα σοκ για τον Μακεδονικό Σιάτιστας, νίκη για την Κοζάνη, η οποία πρωτοπορεί πλέον στον βαθμολογικό πίνακα.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα του Σαββάτου:

Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (21η Αγωνιστική)

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου (15:00)

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Π. ΒΟΪΟΥ – ΕΝΩΣΗ Αναβολή
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 2-1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 3-0
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ 4-0
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ – Π.Α.Ο. ΚΟΙΛΩΝ               2-1
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ 1-3

Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 18η Αγωνιστική)

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου (15:00)

Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ Αναβολή

Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 18η Αγωνιστική)

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου (15:00)

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 0-0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ – ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ 0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΣΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ 2-0

Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (12η Αγωνιστική)

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου (15:00)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 3-0
Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. – ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ 1-2

Το αυριανό πρόγραμμα της Κυριακής:

Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (21η Αγωνιστική)

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου (15:00)

Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ

Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 18η Αγωνιστική)

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου (15:00)

Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ – Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ – Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ – Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ  

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ

Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 18η Αγωνιστική)

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου (15:00)

Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ – Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ

Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (12η Αγωνιστική)

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου (15:00)

ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ            

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ

Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr 

Δημοφιλή νέα...

Διαβάστε επίσης...

x

PAFILIS 001