Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε Α' - Β' και Γ' Τοπικό

κοζάνη, ειδήσεις, νέα, Πτολεμαΐδα Συνεχίστηκαν το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης, με πολύ ενδιαφέρον παιχνίδι.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (21η Αγωνιστική)

 

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Π. ΒΟΪΟΥ – ΕΝΩΣΗ

Αναβολή

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

2-1

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

3-0

Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ

4-0

Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ – Π.Α.Ο. ΚΟΙΛΩΝ              

2-1

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

1-3

Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

Αναβολή

Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ

Αναβολή

Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 18η Αγωνιστική)

Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ

Αναβολή

Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ – Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1-2

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ – Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ

1-1

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ

1-2

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ – Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ  

0-4

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ

Αναβολή

Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 18η Αγωνιστική)

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ

0-0

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ – ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ

0-0

Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

2-3

ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ – Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ

1-0

Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

4-0

ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ

2-0

 

Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (12η Αγωνιστική)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

3-0

Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. – ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ

1-2

ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ            

1-3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ

1-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ

1-5

Οι Βαθμολογίες:

Α' ΤΟΠΙΚΟ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

1

Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ

21

54

2

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

21

53

3

Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ

20

49

4

Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ

21

46

5

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

21

35

6

Π.Α.Ο. ΚΟΙΛΩΝ

21

31

7

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

21

30

8

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

21

28

9

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

21

27

10

Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ

20

26

11

Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ

20

22

12

Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ

21

21

13

ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

20

19

14

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ

20

16

15

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

20

16

16

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

21

1

Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος Όμιλος)

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ

16

41

2

Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ

16

37

3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

16

26

4

Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16

25

5

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ

15

24

6

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ

15

24

7

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ

15

21

8

Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ

16

21

9

Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ

16

18

10

Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ

16

18

11

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ

16

11

12

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ

17

9

13

Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ

15

6

Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος Όμιλος)

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ

17

37

2

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

16

33

3

ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ

16

32

4

Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ

17

32

5

ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

17

30

6

Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ

16

28

7

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ

17

25

8

ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ

17

23

9

Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ

17

22

10

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ

17

18

11

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ

17

11

12

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ

16

10

13

ΚΟΖΑΝΗ 2004

16

1

Γ' ΤΟΠΙΚΟ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ

12

28

2

ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ

12

21

3

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

12

20

4

Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ

12

20

5

ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

12

19

6

Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.

12

15

7

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ

12

12

8

ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ

12

11

9

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ

12

10

10

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

12

10

http://top-sport.gr/

Δημοφιλή νέα...

Διαβάστε επίσης...

x

PAFILIS 001