Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Ο πίνακας των σκόρερ στο Α' Τοπικό - Στην κορυφή Σακαλής και Τσικόπουλος
Συνολικά 25 γκολ σημειώθηκαν μετά το πέρας της 4ης αγωνιστικής του Α' Τοπικού Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Την κορυφή του πίνακα των σκόρερ μοιράζονται
οι Σακαλής ( Εθνικός Βατερού) και Τσικόπουλος (Τιτάν Σερβίων), έχοντας από 5 γκολ εκατέρωθεν.
Αναλυτικά ο πίνακας των σκόρερ:
ΣΚΟΡΕΡ Α ΤΟΠΙΚΟΥ Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (2018-2019)
5 ΓΚΟΛ
Τσικόπουλος (Τιτάν Σερβίων)
Σακαλής (Εθνικός Βατερού)
4 ΓΚΟΛ
Καρακατσάνης (Α.Ε.Π. Καραγιαννίων)
3 ΓΚΟΛ
Καλογήρου (Α.Ο. Κρόκου)
Τραυλός (Φ.Σ. Κοζάνη)
Ζηνόβιος (Φ.Σ. Κοζάνη)
Χατζηνίκου (Ατρόμητος Πτολεμαΐδας)
2 ΓΚΟΛ
Καραγεώργος (Α.Ε. Κοζάνης)
Τσούτσης (Ηρακλής Πτολεμαΐδας)
Δούμας (Φ.Σ. Κοζάνη)
Κυριακίδης (Κένταυρος Πρωτοχωρίου)
Παπανώτας (Α.Μ.Σ. Γαλατινή)
Αθανασιάδης (Φ.Σ. Κοζάνη)
Λάμπρου (Μακεδονικός Κοζάνης)
Ζαρκοδήμος (Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου)
Ιγνατιάδης (Ατρόμητος Πτολεμαΐδας)
Καλαϊτζόπουλος (Ατρόμητος Πτολεμαΐδας)
Μετικάνος (Α.Ε.Π. Καραγιαννίων)
1 ΓΚΟΛ
Βητόπουλος (Τιτάν Σερβίων)
Ντουρμίσι (Μακεδονικός Κοζάνης)
Αργυρόπουλος (Μακεδονικός Κοζάνης)
Μαλούτας (Α.Ε. Κοζάνης)
Σαλονικίδης (Α.Ε. Κοζάνης)
Γκέτσιος (Α.Μ.Σ. Γαλατινής)
Γιαννιός (Ηρακλής Πτολεμαΐδας)
Κριτσάνης (Ηρακλής Πτολεμαΐδας)
Βασσάκης (Α.Ε.Π. Καραγιαννίων)
Σαλακίδης (Κένταυρος Πρωτοχωρίου)
Αγκάστρα (Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου)
Δαβζάκης (Α.Ο. Κρόκου)
Χατζής (Φ.Σ. Κοζάνη)
Μέτκο (Τιτάν Σερβίων)
Γκάλφας (Α.Μ.Σ. Γαλατινή)
Δολόπικος (Α.Μ.Σ. Γαλατινή)
Μιχαηλίδης (Ηρακλής Πτολεμαΐδας)
Τσικόπουλος (Φ.Σ. Κοζάνη)
Τσαγκαλίδης (Ατρόμητος Πτολεμαΐδας)
Μαυρόπουλος (Κένταυρος Πρωτοχωρίου)
Αδαμίδης (Κένταυρος Πρωτοχωρίου)
Αιχμαλωτίδης (Ηρακλής Πτολεμαΐδας)
Δαλλής (Ηρακλής Πτολεμαΐδας)
Ηλίας (Α.Μ.Σ. Γαλατινής)
Κουτέρης (Εθνικός Βατερού)
Σερσέμης (Α.Ε.Π. Καραγιαννίων)
Στεργιόπουλος (Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου)
Δαλκερανίδης (Α.Ε.Π. Καραγιαννίων)
Γεωργιάδης (Μακεδονικός Κοζάνης)
Δούμας (Α.Ε. Κοζάνης)
Τακίδης (Φ.Σ. Κοζάνη)
Κοτταρίδης (Φ.Σ. Κοζάνη)
Λέκα (Μακεδονικός Κοζάνης)
Δημητριάδης (Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου)
Τσιάρας (Α.Ο. Κρόκου)
Δουγαλής (Εθνικός Βατερού)
Λαζαρίδης (Εθνικός Βατερού)
Κουρτίδης (Εθνικός Βατερού)
Μαρνασίδης (Ηρακλής Πτολεμαΐδας)
Χατζηρούμπης (Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής)
ΑΥΤΟΓΚΟΛ 1
Επιμέλεια: www.top-sport.gr