Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Α' - Β' και Γ' Τοπικό

κοζάνη, ειδήσεις, νέα, Πτολεμαΐδα Συνεχίζονται τα τρία πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης αυτό το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (6η Αγωνιστική)

Σάββατο 20 Οκτωβρίου (16:00)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ

Κυριακή 21 Οκτωβρίου (16:00)

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ         

ΠΑ.Ο. ΚΟΙΛΩΝ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ         

Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ     

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ    

Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ – Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ

 

Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 5η Αγωνιστική)

Σάββατο 20 Οκτωβρίου (16:00)

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ

Κυριακή 21 Οκτωβρίου (16:00)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ – Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ

Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ   

Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ      

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ         

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ

 

Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 5η Αγωνιστική)

Σάββατο 20 Οκτωβρίου (16:00)

Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ    

Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ           

ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ            

Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ   

Κυριακή 21 Οκτωβρίου (16:00)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ          

Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ

 

Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2η Αγωνιστική)

Σάββατο 20 Οκτωβρίου (16:00)

ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ

ΚΟΖΑΝΗ 2004 – Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ

Κυριακή 21 Οκτωβρίου (16:00)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ    

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ

 

Οι Βαθμολογίες έως τώρα:

Α' ΤΟΠΙΚΟ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ 5 15
2 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ 5 15
3 Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ 5 12
4 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 5 9
5 Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ 5 8
6 ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 5 7
7 Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ 5 6
8 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ 5 6
9 Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ 5 5
10 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 5 5
11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 5 4
12 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ 5 4
13 Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ 5 3
14 ΠΑ.Ο. ΚΟΙΛΩΝ 5 1

 

Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος Όμιλος)

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ 4 10
2 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 4 10
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 4 10
4 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 4 9
5 Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ 4 7
6 ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 4 6
7 Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 6
8 Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ 4 4
9 Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 4 4
10 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ 4 3
11 ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 4 0
12 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 4 -3

 

Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος Όμιλος)

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. 3 9
2 Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ 4 9
3 Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ 3 7
4 Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ 4 7
5 ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ 4 7
6 ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ 4 7
7 ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ 4 6
8 ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ 4 4
9 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 4 4
10 ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 3 3
11 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 3
12 ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ 4 1
13 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 4 1

Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr

 

Δημοφιλή νέα...

Διαβάστε επίσης...

x

PAFILIS 001