Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε Α' - Β' και Γ' Τοπικό

κοζάνη, ειδήσεις, νέα, Πτολεμαΐδα http://top-sport.gr/ - Ολοκληρώθηκε και αυτό το Σαββατοκύριακο η αθλητική δραστηριότητα στα τρία πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (6η Αγωνιστική)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ

0-4

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ

0-4

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

1-1

ΠΑ.Ο. ΚΟΙΛΩΝ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

4-1

Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ

2-4

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ

0-0

Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ – Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ

1-3

 

Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος| 5η Αγωνιστική)

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ

7-1

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ

3-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ – Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ

1-0

Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ

0-1

Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ

1-1

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ

5-1

 

Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος| 5η Αγωνιστική)

Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ

3-2

Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ

1-0

ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

2-1

Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ

3-0

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

4-0

Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ

4-1

 

Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2η Αγωνιστική)

ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ

0 - 1

ΚΟΖΑΝΗ 2004 – Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ

5 - 1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ

0 - 2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ

 

 

Οι Βαθμολογίες:

Α' ΤΟΠΙΚΟ 

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

1

Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ

6

18

2

Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ

6

18

3

Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ

6

15

4

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

6

10

5

Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ

6

9

6

Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ

6

8

7

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

6

7

8

ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

6

7

9

Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ

6

6

10

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

6

5

11

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ

6

5

12

ΠΑ.Ο. ΚΟΙΛΩΝ

6

4

13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

6

4

14

Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ

6

3

 

Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος Όμιλος)

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ

5

13

2

ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ

5

13

3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

5

13

4

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ

5

9

5

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ

5

9

6

Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ

5

7

7

Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

5

7

8

Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ

5

5

9

Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ

5

4

10

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ

5

3

11

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ

5

3

12

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ

5

-6

 

Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος Όμιλος)

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

1

Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.

4

12

2

Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ

5

12

3

Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ

4

10

4

Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ

5

10

5

ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ

5

9

6

ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ

4

7

7

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

5

7

8

ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ

5

7

9

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ

5

4

10

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ

4

3

11

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ

4

3

12

ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

5

1

13

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

5

1

Δημοφιλή νέα...

Διαβάστε επίσης...

x

PAFILIS 001