Βόλεϊ ΕΣΠΕΜ: Το «πλούσιο» πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Ανδρών, Γυναικών, Εφήβων, Νεανίδων, Κορασίδων και Παγκορασίδων

κοζάνη, ειδήσεις, νέα, Πτολεμαΐδα Πλούσιο είναι το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα Βόλεϊ της ΕΣΠΕΜ, αφού «πρεμιέρα» κάνουν αυτά των Ανδρών, της Β' Εθνικής Γυναικών και του Τοπικού Γυναικών.

Παράλληλα συνεχίζονται τα πρωταθλήματα των Εφήβων, των Νεανίδων, των Κορασίδων και τον Παγκορασίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Ανδρών ΕΣΠΕΜ (1η Αγωνιστική)

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου

ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ (16:00)

ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (17:00)

ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ (18:00)

ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

 

Β' Εθνική Γυναικών ΕΣΠΕΜ (1η Αγωνιστική)

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (16:00)

ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (16:00)

ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ (18:00)

ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (20:00)

 

Τοπικό Γυναικών ΕΣΠΕΜ (1η Αγωνιστική)

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου

ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (16:00)

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (16:00)

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑ ΣΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (18:00)

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (18:00)

ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ (20:00)

 

Εφήβων ΕΣΠΕΜ (10η Αγωνιστική)

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ (16:00)

ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (18:00)

ΡΕΠΟ: ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

 

Νεανίδων ΕΣΠΕΜ (11η Αγωνιστική)

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου

ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ (16:00)

ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (16:00)

ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ (3-0 α.α.)

ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (18:00)

 

Κορασίδων ΕΣΠΕΜ (10η Αγωνιστική)

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου

ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ (12:00)

ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (12:00)

ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (15:00)

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (0-3 α.α.)

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ     

 

Παγκορασίδων ΕΣΠΕΜ (5η Αγωνιστική)

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (12:00)

ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (12:00)

ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (16:00)

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (18:00)

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1

Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr

Δημοφιλή νέα...

Διαβάστε επίσης...

x

PAFILIS 001