Αυτοί είναι οι 2 Όμιλοι στην Α' Ανδρών της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. - Το πρόγραμμα της χρονιάς
Αυτοί είναι οι 2 Όμιλοι στην Α Ανδρών της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.
Το πρόγραμμα της χρονιάς.
Αναλυτικά:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠΣ |
Α.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ |
ΠΑΟ ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ |
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. |
ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ |
ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα |
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ |
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. |
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ |
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ |
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ |
Το πρόγραμμα του Α' Ομίλου
Α! ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕ | ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – Α.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 – 0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΠΑΟ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ | 0 – 0 | ||||
1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕ | Α.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 – 0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – Α.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ | 0 – 0 | ||||
1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕ | ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 – 0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ | 0 – 0 | ||||
1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕ | Α.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ – ΠΑΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | 0 – 0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 – 0 | ||||
1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕ | ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΠΑΟ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 – 0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – Α.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ | 0 – 0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΠΑΟ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 – 0 | ||||
1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕ | Α.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 – 0 |
Το πρόγραμμα του Β' Ομίλου
Α! ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ | Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | 0 – 0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 – 0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ | Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 0 – 0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 0 – 0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΣΕΡΒΙΩΝ | Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΣΕΡΒΙ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | 0 – 0 | ||||
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 – 0 |
ΠΗΓΗ: dioskouroibc.gr