Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α' - Β' και Γ' Τοπικό
Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α' - Β' και Γ' Τοπικό.
Αναλυτικά:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (23η Αγωνιστική)
Σάββατο 13 Απριλίου
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κυριακή 14 Απριλίου
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπεδο: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπεδο: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 20η Αγωνιστική)
Κυριακή 14 Απριλίου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο: ΜΕΤΑΞΑ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπεδο: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 23η Αγωνιστική)
Σάββατο 13 Απριλίου
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο: ΠΥΡΓΩΝ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
Κυριακή 14 Απριλίου
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο: ΚΑΛΑΜΙΑΣ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ-ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:12.00
Διαιτησία: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (14η Αγωνιστική)
Σάββατο 13 Απριλίου
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ) Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Γήπεδο: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ-ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο: ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ