Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του πρώτου Γύρου στο Α' Τοπικό
Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του πρώτου Γύρου στο Α' Τοπικό.
Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
1η αγωνιστική
Ημερομηνία: 22.09.2019 - Ώρα: 16.30 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 23.09.2019 - Ώρα: 16.30 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 21.09.2019 - Ώρα: 16.30 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
Ημερομηνία: 22.09.2019 - Ώρα: 16.30 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
Ημερομηνία: 21.09.2019 - Ώρα: 16.30 Γήπεδο: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ: -
Ημερομηνία: 21.09.2019 - Ώρα: 16.30 Γήπεδο: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ: -
Ημερομηνία: 21.09.2019 - Ώρα: 16.30 Γήπεδο: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
2η αγωνιστική
Ημερομηνία: 28.09.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ: -
Ημερομηνία: 29.09.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
Ημερομηνία: 28.09.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 29.09.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ: -
Ημερομηνία: 29.09.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
Ημερομηνία: 28.09.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -
Ημερομηνία: 28.09.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
3η αγωνιστική
Ημερομηνία: 06.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
Ημερομηνία: 06.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 05.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 05.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 05.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
Ημερομηνία: 05.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
Ημερομηνία: 05.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ: -
4η αγωνιστική
Ημερομηνία: 13.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ: -
Ημερομηνία: 12.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ: -
Ημερομηνία: 12.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
Ημερομηνία: 13.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -
Ημερομηνία: 12.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
Ημερομηνία: 13.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ: -
Ημερομηνία: 13.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ: -
5η αγωνιστική
Ημερομηνία: 20.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ: -
Ημερομηνία: 19.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 20.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
Ημερομηνία: 19.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 19.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 19.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 20.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
6η αγωνιστική
Ημερομηνία: 26.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ: -
Ημερομηνία: 26.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -
Ημερομηνία: 27.10.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
Ημερομηνία: 26.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ: -
Ημερομηνία: 26.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ: -
Ημερομηνία: 27.10.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
Ημερομηνία: 26.10.2019 - Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
7η αγωνιστική
Ημερομηνία: 03.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -
Ημερομηνία: 02.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
Ημερομηνία: 02.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ: -
Ημερομηνία: 02.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 03.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
Ημερομηνία: 03.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 02.11.2001 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
8η αγωνιστική
Ημερομηνία: 09.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ: -
Ημερομηνία: 09.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ: -
Ημερομηνία: 09.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ: -
Ημερομηνία: 09.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
Ημερομηνία: 10.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
Ημερομηνία: 09.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 09.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
9η αγωνιστική
Ημερομηνία: 17.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ: -
Ημερομηνία: 16.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
Ημερομηνία: 17.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -
Ημερομηνία: 17.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
Ημερομηνία: 16.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ: -
Ημερομηνία: 17.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 16.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
10η αγωνιστική
Ημερομηνία: 23.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ: -
Ημερομηνία: 23.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
Ημερομηνία: 23.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
Ημερομηνία: 23.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 23.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 23.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 24.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
11η αγωνιστική
Ημερομηνία: 01.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
Ημερομηνία: 01.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ: -
Ημερομηνία: 30.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ: -
Ημερομηνία: 01.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
Ημερομηνία: 30.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -
Ημερομηνία: 30.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
Ημερομηνία: 30.11.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
12η αγωνιστική
Ημερομηνία: 07.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ: -
Ημερομηνία: 08.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 07.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 07.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 07.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
Ημερομηνία: 08.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 07.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ: -
13η αγωνιστική
Ημερομηνία: 15.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 15.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
Ημερομηνία: 14.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
Ημερομηνία: 14.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ: -
Ημερομηνία: 15.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ: -
Ημερομηνία: 14.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
Ημερομηνία: 14.12.2019 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΠΗΓΗ: www.epskozanis.gr