Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε Α' και Β' Τοπικό
Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε Α' και Β' Τοπικό.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (16η Αγωνιστική)
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
3-0 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
0-0 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ |
2-2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
3-0 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ |
0-3 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
0-0 |
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
0-1 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 15η Αγωνιστική)
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
1-1 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
0-1 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
0-1 |
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
7-1 |
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
2-0 |
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ |
1-1 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 15η Αγωνιστική)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
1-2 |
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
3-0 |
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
2-4 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
0-4 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
7-2 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
2-0 |
Οι Βαθμολογίες:
Α' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ |
43 |
2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
37 |
3 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
34 |
4 |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ |
31 |
5 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
28 |
6 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
25 |
7 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
24 |
8 |
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ |
20 |
9 |
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
18 |
10 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
15 |
11 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
10 |
12 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ |
9 |
13 |
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
9 |
14 |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
8 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
40 |
2 |
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ |
38 |
3 |
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ |
28 |
4 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
27 |
5 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
24 |
6 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ |
23 |
7 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
22 |
8 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
17 |
9 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
15 |
10 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
12 |
11 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
8 |
12 |
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
5 |
13 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
0 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
37 |
2 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
34 |
3 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
33 |
4 |
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
30 |
5 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
24 |
6 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
24 |
7 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
22 |
8 |
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
20 |
9 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
12 |
10 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
10 |
11 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
9 |
12 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
9 |
13 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
0 |
Η επόμενη αγωνιστική:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (17η Αγωνιστική)
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 16η Αγωνιστική)
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 17η Αγωνιστική)
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr