Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου και το πρόγραμμα της Κυριακής σε Α' και Β' Τοπικό
Με έξι παιχνίδια άνοιξε η αυλαία των πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ. Κοζάνης, το απόγευμα του Σαββάτου, σε Α' και Β' Τοπικό.
Το σερί του Εορδαϊκού Πτολεμαΐδας έκοψε η Α.Ε. Κοζάνης στην Λευκόβευση, μεγάλη ανατροπή πέτυχε ο Α.Ο. Κρόκου, ενώ βρέθηκε να χάνει με 2-0 από την Δόξα Βερμίου Πύργων, ενώ νικηφόρα συνέχισε ο πρωτοπόρος Αλιάκμων Αιανής. Άνετες νίκες για Μακεδονικό Κοζάνης και Μακεδονικό Σιάτιστας.
Το πρόγραμμα συνεχίζεται την Κυριακή, με ακόμα οχτώ αναμετρήσεις.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Σαββάτου:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (11η Αγωνιστική)
Σάββατο 27 Νοεμβρίου
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
0-3 |
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
1-5 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
6-1 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ |
0-0 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ |
2-3 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 9η Αγωνιστική)
Σάββατο 27 Νοεμβρίου (15:00)
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
1-0 |
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Κυριακής:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (11η Αγωνιστική)
Κυριακή 28 Νοεμβρίου
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΣΕΡΒΙΩΝ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:ΦΟΥΦΑ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΙΝΤΣΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 9η Αγωνιστική)
Κυριακή 28 Νοεμβρίου
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:11.00 Παρατηρητής:ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπεδο:ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ -ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 9η Αγωνιστική)
Κυριακή 28 Νοεμβρίου
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Διαιτησία: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΧΟΡΧΕ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.kozani.tv