Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Πρόγραμμα σε Α', Β', Γ' Τοπικό
Συνέχεια στο πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Κοζάνης έχουμε, μετά τα μεσοβδόμαδα ματς κυπέλλου.
Για το Α' Τοπικό θα διεξαχθεί η 11η αγωνιστική, όπου ξεχωρίζει το ματς «θανάτου»
ανάμεσα στον Μακεδονικό Κοζάνης και την Α.Ε. Κοζάνης όπως επίσης και το ματς ανάμεσα σε Βελβεντό και Αναγέννηση Εράτυρας.
Για το Β' Τοπικό θα διεξαχθεί η 10η αγωνιστική, με τον Εθνικό Βατερού και τον Ιωνικό Βαθυλλάκου να θέλουν να συνεχίσουν με νίκες στον 1ο Όμιλο. Στον 2ο Όμιλο ξεχωρίζει το παιχνίδι ανάμεσα στον Ανθότοπο και τον Κεραυνό Πετρανών.
Για το Γ' Τοπικό θα διεξαχθεί η 9η αγωνιστική, όπου στον 1ο Όμιλο ξεχωρίζει το ματς των Ελπίδων Α.Ε. Κοζάνης με τον Δόξα Λευκόβρυσης. Στον 2ο Όμιλο η Α.Ε Καλαμιάς θέλει να παραμείνει πρωτοπόρος.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και στις τρεις κατηγορίες:
Α' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (11η αγ.) |
29 Νοεμβρίου 2014 (15:00) |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
30 Νοεμβρίου 2014 (15:00) |
Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ – Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2007 ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
Β' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος, 10η αγ.) |
30 Νοεμβρίου 2014 (11:00) |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
30 Νοεμβρίου 2014 (15:00) |
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ – Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ |
Α.Ο. ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ – Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
Β' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος, 10η αγ.) |
29 Νοεμβρίου 2014 (15:00) |
ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ |
Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
30 Νοεμβρίου 2014 (15:00) |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ – Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ – Ε.Α.Σ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
Γ' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος, 9η αγ.) |
29 Νοεμβρίου 2014 (15:00) |
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ |
30 Νοεμβρίου 2014 (11:00) |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
Γ' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος, 9η αγ.) |
29 Νοεμβρίου 2014 (15:00) |
Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΟΝΕΡΙΟΥ – ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ – Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ |
Επιμέλεια: Τσαρτσιανίδης Χρήστος - www.top-sport.gr