Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου και το πρόγραμμα της Κυριακής
Με έξι αγώνες άνοιξε η αυλαία των πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ. Κοζάνης, το Σάββατο 12 Νοεμβρίου.
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr
Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Σαββάτου:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (5η Αγωνιστική)
Σάββατο 12 Νοεμβρίου
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 4-0
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 0-3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ 9-1
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 3-0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 2-2
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2η Αγωνιστική)
Σάββατο 12 Νοεμβρίου
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 8-2
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Κυριακής:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (5η Αγωνιστική)
Κυριακή 12 Νοεμβρίου
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:ΠΥΡΓΩΝ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Παρατηρητής: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ) Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - Παρατηρητής: ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2η Αγωνιστική)
Κυριακή 12 Νοεμβρίου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΕΡ.ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπεδο:ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ - Παρατηρητής:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:ΔΡΕΠΑΝΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Παρατηρητής:
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ - Παρατηρητής:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ - Παρατηρητής:
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
Γήπεδο:ΚΑΛΑΜΙΑΣ Ώρα:11.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Παρατηρητής:
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr