Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Αποτελέσματα και Βαθμολογίες σε Α' και Β' Τοπικό
Δείτε τα αποτελέσματα στο Α' καθώς και στο Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Αναλυτικά.
Α' ΤΟΠΙΚΟ
Α' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (14η Αγωνιστική) |
|
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ – Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ |
2-1 |
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
2-2 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ |
2-2 |
Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ |
1-1 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ |
0-4 |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2007 ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
3-0 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
3-1 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
8-2 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ |
|||
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2007 ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
14 |
35 |
2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ |
14 |
34 |
3 |
Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ |
14 |
32 |
4 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
14 |
28 |
5 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
14 |
28 |
6 |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ |
14 |
23 |
7 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
14 |
23 |
8 |
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
14 |
20 |
9 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
14 |
18 |
10 |
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ |
14 |
17 |
11 |
Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
14 |
14 |
12 |
Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ |
14 |
13 |
13 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
14 |
11 |
14 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
14 |
10 |
15 |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
14 |
10 |
16 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ |
14 |
4 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος Όμιλος)
Β' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος, 13η Αγωνιστική) |
|
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ – ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ |
1-0 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
0-3 |
Α.Ο. ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ – ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
2-0 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
1-1 |
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ – ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
2-3 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
2-6 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
0-1 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ |
|||
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
13 |
33 |
2 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
13 |
26 |
3 |
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ |
13 |
23 |
4 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ |
13 |
22 |
5 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
13 |
22 |
6 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
13 |
20 |
7 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
13 |
17 |
8 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
13 |
16 |
9 |
ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
13 |
16 |
10 |
Α.Ο. ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ |
13 |
12 |
11 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
13 |
12 |
12 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
13 |
11 |
13 |
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
13 |
8 |
14 |
ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ |
13 |
8 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος Όμιλος)
Β' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος, 13η Αγωνιστική |
|
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
2-2 |
Ε.Α.Σ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
1-1 |
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
1-2 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
3-0 |
Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
3-2 |
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
1-1 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ |
1-1 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ |
|||
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ |
13 |
36 |
2 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
13 |
30 |
3 |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
13 |
24 |
4 |
Ε.Α.Σ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ |
13 |
23 |
5 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
13 |
18 |
6 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ |
13 |
19 |
7 |
Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ |
13 |
18 |
8 |
ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
13 |
17 |
9 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
13 |
15 |
10 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ |
13 |
15 |
11 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
13 |
13 |
12 |
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
13 |
12 |
13 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
13 |
11 |
14 |
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ |
13 |
1 |