Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου σε Α' και Β' Τοπικό
Συνολικά οχτώ παιχνίδια πραγματοποιήθηκαν το απόγευμα του Σαββάτου σε Α' και Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης αντίστοιχα.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Σαββάτου:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (5η Αγωνιστική)
Σάββατο 19 Οκτωβρίου
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
3-3 |
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
0-1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
1-2 |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
0-0 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 4η Αγωνιστική)
Σάββατο 19 Οκτωβρίου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
1-2 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 4η Αγωνιστική)
Σάββατο 19 Οκτωβρίου
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
2-1 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
5-0 |
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
3-0 |
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Κυριακής:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπεδο:Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπεδο:ΜΕΤΑΞΑ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο:ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:12.00
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπεδο:ΑΡΔΑΣΣΑΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:Α.Α. Ώρα:16.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ